Menu

Buty robocze Beta – wysoki standard w ochronie stóp podczas pracy

23 April 2018 - Bez kategorii
Buty robocze Beta – wysoki standard w ochronie stóp podczas pracy

Obecne zasady ochrony osób wykonujących różne prace fizyczne wymagają od producentów obuwia spełnienia najwyższych standardów. Buty robocze beta są doskonałym tego przykładem. Charakteryzują się zarówno nowoczesnym wzornictwem, jak i wysokim bezpieczeństwem oraz wygodą w ich użytkowaniu. Buty robocze beta produkowane są przez włoską firmę z najwyższej jakości solidnych i bezpiecznych materiałów.

Buty robocze beta – nowoczesne i estetyczne trzewiki

Trzewiki robocze beta są to buty wysokie do kostki, dzięki czemu chronią stopy przed skręceniami podczas pracy w trudnych warunkach. Dostępne są modele wykonane ze skóry, zamszu z wodoodpornymi wstawkami z nylonu, doskonale dopasowują się do stóp. Niektóre buty robocze beta są wyposażone w w podeszwy antyelektrostatyczne, odporne na oleje i rozpuszczalniki. Posiadają systemy umożliwiające szybkie zdejmowanie. Zastosowane w nich wielowarstwowe podszewki zapewniają stopom doskonałą wentylację.

Półbuty – buty robocze beta do wszechstronnego użytkowania

Cała gama półbutów – zamszowe, skórzane, z nubuku czy z nylonowej siateczki pozwala na wybór najbardziej odpowiednich dla danej osoby. Nowoczesne technologie stosowane w butach beta wszechstronnie chronią stopy przed wieloma czynnikami mogącymi powodować urazy. Buty robocze beta są wodoodporne, posiadają anatomicznie wyprofilowane wkładki, ich noski są wzmocnione, a podeszwy antypoślizgowe i odporne na oleje, węglowodory i rozpuszczalniki.

Lekkie modele butów roboczych beta

Dodatkowo ciekawą propozycją są mokasyny i sandały, które również doskonale chronią stopy podczas pracy, a mogą znaleźć zastosowanie w cieplejszych porach roku. Ich podstawową cechą ochronną jest podeszwa antypoślizgowa, odporna na szkodliwe dla zdrowia substancje oraz na zginanie. Takie buty mogą być wyposażone we wkładki ochronne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

www.000webhost.com